Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: marți 09. 06. 2026
Set de lenjerie de pat din bumbac Kvalitex 5D„Flori de câmp”, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Set de lenjerie de pat din bumbac Kvalitex 5D„Flori de câmp”, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Codul de catalog:
245380Descriere
Setul de lenjerie de pat din bumbac „Flori de câmp” de la marca Kvalitex va transforma dormitorul într-o pajiște înflorită, plină de culori și detalii delicate. Motivul bogat de flori, petale și elemente naturale, în nuanțe de albastru, roz, crem, verde și galben, conferă un aspect proaspăt și romantic. Datorită tiparului digital modern 5D, suprafața creează un efect de relief realist, care amintește de o broderie delicată.
Lenjeria de pat este fabricată din bumbac 100% cu țesătură de tip pânză, care este plăcută la atingere, respirabilă și potrivită pentru utilizare pe tot parcursul anului. Închiderea practică cu fermoar și cursor este discretă șifacilitează schimbarea regulată a lenjeriei. Produsul este fabricat în Republica Cehă, punând accentul pe calitate și finisare precisă.
Înainte de prima utilizare, recomandăm spălarea lenjeriei. Spălați pe dos la 60 °C, ideal separat sau cu culori similare. Folosiți detergenți delicați fără înălbitori, pentru ca imprimarea 5D să-și păstreze culorile vii și motivul detaliat. Uscarea se poate face la aer liber sau în uscător la temperatură scăzută. Pentru a păstra aspectul neted, recomandăm călcarea pe dos la temperatură medie.
Lenjeria de pat este ambalată ecologic într- o pungă practică din țesătură, fabricată din resturi de material din producție și care poate fi reutilizată, de exemplu, pentru depozitarea obiectelor mici sau ca ambalaj reutilizabil.
Principalele avantaje ale produsului
bumbac 100% fin și respirabil
imprimare digitală modernă 5D cu efect realist
motiv floral bogat, inspirat de florile de câmp
închidere practică cu fermoar
produs fabricat în Republica Cehă
ambalaj ecologic într-o pungă din pânză
potrivit pentru utilizare pe tot parcursul anului
Conținutul pachetului
1× husă pentru plapumă 140 × 200 cm
1× față de pernă 70 × 90 cm
1× sac de protecție din țesătură
Parametri
| Marca: |
Kvalitex
|
| Călcare: | recomandăm călcarea la temperatură medie |
| Culoare: | portocaliu |
| Densitatea fibrelor: | TC144 |
| Dimensiuni cuvertură: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Greutate: | 135 g/m2 |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac |
| Mărime: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată: | 60 °C |
| Tip pat: | pat single |
| Uscător de rufe: | Da |