Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,99 lei
La dumneavoastră: miercuri 20. 05. 2026
Topper din bumbac 4Home Jacuard Deluxe, 90 x 200 cm
Topper din bumbac 4Home Jacuard Deluxe, 90 x 200 cm
Codul de catalog:
245316Descriere
- îmbunătățește confortul somnului și înmoaie salteaua
- țesătură jacquard din bumbac respirabilă, cu un model fin
- fibră tubulară pentru susținerea uniformă a corpului
- fixare solidă cu ajutorul elasticelor din colțuri
- protejează salteaua împotriva murdăriei și uzurii
- întreținere ușoară și spălare la 40 °C
- 1× Topper din țesătură jacquard Deluxe 90 × 200 cm
Parametri
| Marca: |
4Home
|
| Călcare: | nu este recomandat să fie călcat |
| Culoare: | alb |
| Dimensiuni: | 90 x 200 cm |
| Greutate: | 350 g/m2 |
| Greutate: | 1,02 kg |
| Greutate umplutură: | 630 g |
| Mărime: | 90 x 200 cm |
| Material ţesătură de pe suprafaţă: | 50 % bumbac, 50 % poliester |
| Material umplere: | fibre sintetice |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Uscător de rufe: | Nu |