Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: miercuri 20. 05. 2026
4Home Pernă pentru copii Baby, 40 x 60 cm
4Home Pernă pentru copii Baby, 40 x 60 cm
Codul de catalog:
240366Descriere
- pernă moale și ușoară pentru copii, pentru un somn confortabil
- potrivit pentru pătuțuri și paturi mai mici
- umplutură plăcută din fibre tubulare
- întreținere ușoară și spălare la 40 °C
- certificare OEKO-TEX Standard 100
- model universal alb
- 1× pernă pentru copii Baby 40 × 60 cm
Parametri
| Marca: |
4Home
|
| Adâncime: | 60 cm |
| Călcare: | nu este recomandat să fie călcat |
| Culoare: | alb |
| Dimensiuni pernă: | 40 x 60 cm |
| Înălţime: | 40 cm |
| Material ţesătură de pe suprafaţă: | 100% poliester |
| Material umplere: | 100% poliester (fibre sintetice) |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Uscare în uscător de rufe: | nu se usucă cu mașina de uscat |