Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Pătură pentru copii Bunny Bing și Sula ColourfulWorld , 130 x 170 cm
Codul de catalog:
241927Descriere
Pătura pentru copii este fabricată din 100% poliester, fleece coral. Pătură moale micropluș cu o greutate de 240 g/m². Pătura prezintă un mic iepuraș Bing Bunny cu cel mai bun prieten al său, elefantul Sula. Partea din spate a păturicii este albă, în partea de jos sunt bălți mari colorate, modelul este completat cu un nor, un soare și fluturi mici și colorați.
Pătura pentru copii este certificată Oeko-Tex Standard 100.
Pătura este foarte ușor de întreținut, doar urmați simbolurile de pe eticheta de spălare atunci când o spălați.
Parametri
| Culoare: | alb |
| Dimensiuni: | 130 x 170 cm |
| Greutate: | 240 g/m2 |
| Material: | 100% poliester |
| Mărime: | 130 x 170 cm |
| Motiv din poveste: | Bing |
| Spălare recomandată: | 30 °C |
| Uscător de rufe: | Nu |