Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,99 lei
La dumneavoastră: vineri 05. 06. 2026
Tigaie de grătar din fontă Spring, 26 cm
Tigaie de grătar din fontă Spring, 26 cm
Codul de catalog:
713939Descriere
- structură masivă din fontă, cu durată lungă de viață
- conductivitate termică excelentă și acumulare îndelungată a căldurii
- potrivit pentru grătare și toate tipurile obișnuite de aragazuri
- suprafață natural antiaderentă, dacă este utilizată corect
- mâner robust pentru o manipulare confortabilă
- ideal pentru prăjire, coacere, precum și pentru prepararea garniturilor și a sosurilor
- utilizare universală în bucătărie și la grătarul în aer liber
- 1× tigaie de grătar din fontă Spring
Parametri
| Marca: |
Avenberg
|
| Culoare: | negru |
| Diametru: | 26 cm |
| Energie electrică: | Da |
| Gaz: | Da |
| Greutate: | 2,5 kg |
| Inducţie: | Da |
| Înălţime: | 5,5 cm |
| Lungime: | 41 cm |
| Material: | fontă |
| Vitroceramică: | Da |