Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Cerve Set 3 recipiente de sticlă Lavandă, 800 ml
Codul de catalog:
121025Descriere
Păstrați zahăr, cafea, făină sau altceva într-un recipient frumos de sticlă cu lavandă care prezintă zona Provence. Capacul este din aluminiu. Se poate spăla în mașina de spălat vase.
Parametri
| Culoare: | mov |
| Cuptor cu microunde: | Da |
| Diametru: | 10 cm |
| Înălţime: | 16,5 cm |
| Maşina de spălat: | Da |
| Material: | aluminiu + sticlă |
| Număr de piese într-un set: | 3 buc. |
| Volum: | 800 ml |