Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Lenjerie de pat s.Oliver pentru copii 4026/810, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
Codul de catalog:
224641Descriere
Un design atemporan în combinație cu bumbacul de calitate în prelucrare renforcéva fi pe placul celor mai exigenți mici somnoroși. Datorită tehnologiei de prelucrare, materialul din bumbac renforcé este mult mai ferm, dar în același timp mai fin și mai moale. Absoarbe mai bine umiditatea corporală şi reacţionează la diferenţele de temperatură, astfel încât să vă ofere un somn confortabil şi liniştit. Bumbacul renforce este extrem de stabil din punct de vedere al culorilor şi este foarte rezistent la frecare.
Setul conține:
- 1x față de pernă 40 x 60 cm
- 1x cearșaf de pilotă 100 x 135 cm
Parametri
| Marca: |
s.Oliver
|
| Culoare: | gri |
| Dimensiuni cuvertură: | 100 x 135 cm |
| Dimensiuni pernă: | 40 x 60 cm |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac |
| Mărime: | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat copii |