Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
s.Oliver Lenjerie din bumbac pentru copii 4177/500, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
s.Oliver Lenjerie din bumbac pentru copii 4177/500, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
Codul de catalog:
201924Descriere
Provocaţi zâmbetul pe feţele tuturor fetiţelor cuminte cu un motiv vesel cu emoticoane! Lenjerie de calitate din bumbac s.Oliver într-un design original va transforma fiecare cameră pentru copii într-o oază de confort.
Parametri
| Marca: |
s.Oliver
|
| Culoare: | roz |
| Dimensiuni cuvertură: | 100 x 135 cm |
| Dimensiuni pernă: | 40 x 60 cm |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac |
| Mărime: | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Spălare recomandată: | 60 °C |
| Tip pat: | pat copii |