Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
s.Oliver Lenjerie din bumbac pentru pătuţ copii4107/100, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
s.Oliver Lenjerie din bumbac pentru pătuţ copii4107/100, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
Codul de catalog:
216633Descriere
Lenjeria din bumbac pentru copii S.Oliver 4107/100 va oferi copiilor dvs un somn liniştit şi confortabil. Este fabricată din cele mai fine materiale, care există. În plus cu un motiv deosebit va ajuta la adormirea şi celor mai zburdalnici copilaşi, care într-o lenjerie din 100% bumbac vor dormi ca în poveşti.
Parametri
| Marca: |
s.Oliver
|
| Culoare: | albastru |
| Dimensiuni cuvertură: | 100 x 135 cm |
| Dimensiuni pernă: | 40 x 60 cm |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac |
| Mărime: | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat copii |