Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: marți 02. 06. 2026
Set de lenjerie de pat din muselină Kvalitex,maro, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Set de lenjerie de pat din muselină Kvalitex,maro, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Codul de catalog:
245393Descriere
- muselină ușoară și respirabilă, 100% bumbac
- material plăcut, potrivit pentru utilizare pe tot parcursul anului
- reglează în mod natural temperatura în timpul somnului
- închidere practică cu fermoar
- produs fabricat în Republica Cehă
- nu este nevoie de călcat
- întreținere ușoară și uscare rapidă
- 1× husă pentru plapumă 140 × 200 cm
- 1× față de pernă 70 × 90 cm
Parametri
| Marca: |
Kvalitex
|
| Călcare: | finisare de neșifonare |
| Culoare: | maro |
| Densitatea fibrelor: | TC220 |
| Dimensiuni cuvertură: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Greutate: | 135 g/m2 |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac |
| Mărime: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat single |
| Uscător de rufe: | Da |