Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Tigaie Tescoma ADVANCE, 26 cm
Codul de catalog:
117635Descriere
Tigaie solidă cu fund de inducție din oțel inoxidabil și strat anti-aderent de calitate superioară împotriva lipirii, echipată cu un mâner ergonomic din plastic rezistent. 5 ani garanție.
Parametri
| Marca: |
Tescoma
|
| Diametru: | 26 cm |
| Energie electrică: | Da |
| Gaz: | Da |
| Greutate: | 0,83 kg |
| Inducţie: | Da |
| Lungime: | 45 cm |
| Maşina de spălat: | Da |
| Material: | aluminiu + plastic |
| Vitroceramică: | Da |