Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: marți 26. 05. 2026
Tigaie de friptură Banquet Metallic Platinum, cusuprafață non-aderentă, 28 x 28 cm
Tigaie de friptură Banquet Metallic Platinum, cusuprafață non-aderentă, 28 x 28 cm
Codul de catalog:
115814Descriere
Parametri
| Marca: |
Banquet
|
| Energie electrică: | Da |
| Gaz: | Da |
| Greutate: | 1,02 kg |
| Inducţie: | Da |
| Înălţime: | 4,8 cm |
| Lăţime: | 28 cm |
| Lungime: | 28 cm |
| Maşina de spălat: | Da |
| Material: | aluminiu + plastic |
| Vitroceramică: | Da |