Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: luni 01. 06. 2026
Lenjerie pat satin Primăvara verde, 220 x 200 cm, 2 buc. 70 x 90 cm
Lenjerie pat satin Primăvara verde, 220 x 200 cm, 2 buc. 70 x 90 cm
Codul de catalog:
234127Descriere
- 2x față de pernă 70 x 90 cm
- 1x față de pilotă 220 x 200 cm
Parametri
| Marca: |
Kvalitex
|
| Călcare: | recomandăm călcarea la temperatură medie |
| Culoare: | verde |
| Dimensiuni cuvertură: | 220 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac satinat |
| Mărime: | 220 x 200 cm, 2 buc. 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată: | 60 °C |
| Tip pat: | pat dublu standard |
| Uscător de rufe: | Da |