Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,99 lei
La dumneavoastră: miercuri 27. 05. 2026
Aldotrade Cărucior de cumpărături Viena, cu rotile, maro
Aldotrade Cărucior de cumpărături Viena, cu rotile, maro
Codul de catalog:
592201Descriere
Geantă de cumpărături de capacitate mare pe roți cu cadru ușor din aluminiu, volum 40l.Cadrul are tuburi cu secțiune transversală ovală, ceea ce face ca geanta să fie foarte rezistentă. Mâner ușor și frumos confortabil. Roți mari și solide. Design original și proaspăt. Materialul genții este poliester. Geantă detașabilă, lavabilă. Buzunare laterale, buzunar spate cu fermoar. Două închizători Velcro.
Dimensiunile genții: 36 x 22 x 54 cm (lățime x adâncime x înălțime)
Dimensiuneile gentii desfacute: 45 x 33 x 102 cm (lățime x adâncime x înălțime)
Greutatea genții goale: 2 kg
Capacitate de depozitare: 40 l
Sarcina maximă: 30 kg
Diametrul roților: 20 cm
Culoare: maro cu buline albe
Parametri
| Adâncime: | 33 cm |
| Culoare: | maro |
| Greutate: | 2 kg |
| Înălţime: | 102 cm |
| Lăţime: | 45 cm |
| Material: | 100% poliester |
| Sarcina: | 30 kg |
| Volum: | 40 l |