Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: joi 21. 05. 2026
Bellatex Lenjerie de pat din crep Pírko, 140 x 220cm, 70 x 90 cm
Bellatex Lenjerie de pat din crep Pírko, 140 x 220cm, 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
Codul de catalog:
245358Descriere
- 1× husă pentru pătură 140 × 220 cm
- 1× husă pentru pernă: 70 × 90 cm
Parametri
| Marca: |
Bellatex
|
| Călcare: | finisare de neșifonare |
| Culoare: | gri |
| Dimensiuni cuvertură: | 140 x 220 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Greutate: | 135 g/m2 |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac creponat |
| Mărime: | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat single prelungit |
| Uscător de rufe: | Da |