Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Cană jumbo din porțelan Altom Ice Queen, 350 ml
Codul de catalog:
130738Descriere
Fiecare persoană asociază Crăciunul cu ceva diferit - unii îl asociază cu mirosul de portocale, cuișoare și mirodenii, alții cu arome delicioase și variate, iar alții cu imaginea fermecătoare a unei mese frumos aranjate...
Colecția de porțelan Ice Queen încântă prin simplitatea sa. Nuanța blândă și cremoasă a porțelanului decorat cu steluțe aurii îl face să fie plin de eleganță clasică.
Impresionanta colecție Ice Queen de la Altom Design va adăuga o atmosferă unică și magică a sărbătorilor.
Parametri
| Marca: |
Altom
|
| Culoare: | alb |
| Cuptor cu microunde: | Nu |
| Diametru: | 10,5 cm |
| Înălţime: | 9,5 cm |
| Lăţime: | 14,5 cm |
| Maşina de spălat: | Nu |
| Material: | porțelan |
| Volum: | 350 ml |