Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 26,99 lei
La dumneavoastră: vineri 05. 06. 2026
Tigaie WOK din fontă Culinaria
Tigaie WOK din fontă Culinaria
Codul de catalog:
713935Descriere
- construit din fontă masivă, cu durată lungă de viață
- acumulare excelentă și distribuție uniformă a căldurii
- potrivit pentru grătare și toate tipurile obișnuite de aragaze
- fund plat pentru o utilizare stabilă
- suprafață natural antiaderentă, cu o întreținere corespunzătoare
- utilizare multifuncțională pentru o gamă largă de preparate
- mânere robuste pentru o manipulare sigură
- 1× wok din fontă Culinaria
Parametri
| Marca: |
Avenberg
|
| Culoare: | negru |
| Diametru: | 36 cm |
| Energie electrică: | Da |
| Gaz: | Da |
| Greutate: | 5 kg |
| Inducţie: | Da |
| Înălţime: | 10 cm |
| Material: | fontă |
| Vitroceramică: | Da |