Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Fierbător Concept RK0080 din ceramică, 1,5 l
Codul de catalog:
119833Descriere
- volum maxim 1,5 l (puteți pregăti până la 6 cești)
- fixarea capacului împotriva căderii în timp ce se toarnă în ceașcă
- orificiu de umplere destul de mare
- element de încălzire ascuns
- indicator luminos
- baza rotativă cu 360°
- suport antiderapant din cauciuc
- spațiu depozitare cablu
- protecție dublă de siguranță (oprire automată atunci când fierbătorul este pornit fără apă, oprire automată la atingerea punctului de fierbere)
- tensiune și frecvență: 220 – 240 V, 50/60 Hz
Parametri
| Marca: |
Concept
|
| Adâncime: | 25,5 cm |
| Consum de energie: | 1200 W |
| Culoare: | alb |
| Greutate: | 1,45 kg |
| Înălţime: | 26 cm |
| Lăţime: | 24 cm |
| Lungime cablu de alimentare: | 0,65 m |
| Material: | ceramică |
| Volum: | 1,5 l |