Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: joi 28. 05. 2026
Cearșaf de pat jersey 4Home Lycra, albastru, 140x 200 cm
Cearșaf de pat jersey 4Home Lycra, albastru, 140x 200 cm
Codul de catalog:
245339Descriere
- combinație luxoasă de bumbac Mako pieptănat și lycra elastică
- bumbac țesut din fire americane open end de cea mai înaltă calitate
- greutate mare de 190 g/m² pentru o rezistență excepțională
- fabricat în Cehia sub marca 4Home
- material de calitate și finisare precisă
- potrivit pentru saltele înalte datorită colțului de 35 cm
- bandă elastică cusută pe toată circumferința pentru o fixare fermă
- banda elastică este certificată de BUREAU VERITAS CERTIFICATION
- întreținere ușoară prin spălare la 60 °C
- potrivit pentru uscare în uscător, la un program delicat
- selecție de nuanțe elegante
Parametri
| Marca: |
4Home
|
| 4HOME: | Da |
| Culoare: | albastru |
| Dimensiuni: | 140 x 200 cm |
| Greutate: | 190 g/m2 |
| Material: | 95% bumbac, 5% lycra |
| Mărime: | 140 x 200 cm |
| Spălare recomandată: | 60 °C |
| Tip pat: | pat single |
| Uscător de rufe: | Da |
| Vârsta recomandată de la: | 0 luni |