Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: marți 02. 06. 2026
Bellatex Perna Adéla matlasată gri, 40 x 40 cm,set de 2 bucăți
Bellatex Perna Adéla matlasată gri, 40 x 40 cm,set de 2 bucăți
Codul de catalog:
245370Descriere
- Pachet: 2 bucăți
- Material exterior: 100% bumbac
- Greutate: 135 g/m²
- Umplutură: 100 % poliuretan (spumă poliuretanică)
- Înălțimea scaunului: aprox. 5 cm
- Spălare la 30 °C (program delicat)
- Centrifugare delicată
- Călcare la 110 °C
Parametri
| Marca: |
Bellatex
|
| Culoare: | gri |
| Dimensiuni: | 40 x 40 cm |
| Greutate: | 135 g/m2 |
| Înălţime: | 5 cm |
| Material: | 100% bumbac |
| Material umplere: | 100% poliuretan |
| Număr de piese într-un set: | 2 buc. |
| Spălare recomandată: | 30 °C |
| Uscător de rufe: | Nu |