Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Lenjerie pat 1 pers Variații caşmir, creponată, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Codul de catalog:
204684Descriere
O textură originală pentru un dormitor atipic, care nu poate fi uşor de copiat. Bucuraţi-vă de un confort maxim într-o lenjerie simplă. Cu siguranţă veţi aprecia materialul creponat care vă va salva multă muncă şi timp, pentru că nu trebuie călcat.
Parametri
| Marca: |
Bellatex
|
| Călcare: | nu este recomandat să fie călcat |
| Culoare: | gri |
| Dimensiuni cuvertură: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac creponat |
| Mărime: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Număr de piese într-un set: | 2 buc. |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat single |