Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: poimâine
Protector impermeabil de saltea 4Home, Harmony, 60 x 120 cm
Protector impermeabil de saltea 4Home, Harmony, 60 x 120 cm
Codul de catalog:
208587Descriere
Spuneţi adio saltelelor distruse, într-un mod simplu şi rapid. Protectorul impermeabil de saltea, din 100% bumbac fin, este ideal în orice casă. Este impermeabil pentru toate lichidele şi, în acelaşi timp, este foarte respirabil,asigurând un confort maxim în timpul somnului, fără transpiraţie excesivă. Nu se va mai întâmpla ca în cazul unui accident nedorit să fiţi nevoiţi să schimbaţi salteaua sau să curăţaţi cu greu de petele nedorite de pe ea.
Parametri
| Marca: |
4Home
|
| Călcare: | nu este recomandat să fie călcat |
| Culoare: | alb |
| Dimensiuni: | 60 x 120 cm |
| Material: | 100% bumbac |
| Material ţesătură de pe suprafaţă: | 100% bumbac |
| Mărime: | 60 x 120 cm |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat copii |
| Uscător de rufe: | Nu |