Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Cană de latte Tescoma ALL FIT ONE, Slim
Codul de catalog:
116918Descriere
Cana de latte ALL FIT ONE Slim are un fund special modelat, care se potrive?te perfect pe farfurioara universală ALL FIT ONE. Astfel, pute?i utiliza o farfurioară universală cu această cană ?i cu toate celelalte ce?ti ?i căni din liniile ALL FIT ONE Slim ?i Belly. Adică, vă pute?i cumpăra doar atâtea farfurioare ALL FIT ONE câte vă trebuie. Economisi?i nu doar bani, ci ?i loc în dulapurile din bucătărie.
Parametri
| Marca: |
Tescoma
|
| Culoare: | alb |
| Cuptor cu microunde: | Da |
| Diametru: | 8,5 cm |
| Greutate: | 0,35 kg |
| Înălţime: | 14,5 cm |
| Maşina de spălat: | Da |
| Material: | porțelan |
| Volum: | 460 ml |