Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: poimâine
Lenjerie de pat din bumbac pentru copii PawsomeTeam, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
Lenjerie de pat din bumbac pentru copii PawsomeTeam, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
Codul de catalog:
242610Descriere
Lenjeria de pat Patrula cățelușilor Patrola Pawsome Team este fabricată din bumbac de înaltă calitate. Lenjeria de pat este echipată cu o închidere cu fermoar. Lenjeria de pat din bumbac cu o echipă veselă de lăbuțe va încânta toți cei mai mici copii cărora le place filmul Paw Patrol. Fața husei de plapumă prezintă patru dintre câinii preferați din echipa de salvare Paw. Fiecare dintre câini iese în evidență din coloritul lor, astfel Chase din albastru, Rubble din galben, Marshall din roșu și Rocky din verde. Reversul cearșafului este verde și prezintă imagini colorate cu lăbuțele câinilor. Fața de pernă este la fel pe ambele părți și îl înfățișează pe Chase trăgând cu ochiul dintr-o lăbuță de câine colorată. Hai să ne cuibărim în această lenjerie de pat din bumbac și să mergem împreună cu câinii Paw Patrol la poveștile lor uimitoare.
Parametri
| Călcare: | călcare simplă |
| Culoare: | multicoloră |
| Dimensiuni cuvertură: | 100 x 135 cm |
| Dimensiuni pernă: | 40 x 60 cm |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac |
| Mărime: | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Motiv din poveste: | Paw Patrol |
| Spălare recomandată: | 60 °C |
| Tip pat: | pat copii |
| Uscător de rufe: | Da |