Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: miercuri 08. 04. 2026
Lenjerie de pat din bumbac Disa verde, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Lenjerie de pat din bumbac Disa verde, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Codul de catalog:
241862Descriere
Lenjeria de pat din bumbac cu flori romantice pe un fundal verde vă va decora dormitorul. Lenjeria de pat este fabricată din bumbac de înaltă calitate. Lenjeria este la fel pe ambele părți. Este echipată cu o închidere practică cu fermoar.
Setul include:
1x față de pernă 70 x 90 cm
1x cearșaf de plapumă 140 x 200 cm
Parametri
| Marca: |
4Home
|
| Culoare: | verde |
| Dimensiuni cuvertură: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac |
| Mărime: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat single |