Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: miercuri 08. 04. 2026
Set de 6 căni din ceramică Banquet STUART, 300 ml
Set de 6 căni din ceramică Banquet STUART, 300 ml
Codul de catalog:
132880Descriere
Parametri
| Marca: |
Banquet
|
| Culoare: | alb |
| Cuptor cu microunde: | Da |
| Diametru: | 8 cm |
| Înălţime: | 10 cm |
| Maşina de spălat: | Da |
| Material: | ceramică |
| Număr de piese într-un set: | 6 buc. |
| Volum: | 300 ml |
Nu există nici o întrebare pentru acest produs
Ce sunt Noroceii?
- Noroceii sunt recompensa pentru cumpărăturile efectuate
- Obţineţi Noroceii pentru cumpărarea produselor
- La următoarele cumpărături puteţi schimba Noroceii cu oreducere de preţ sau cadouri valorice
10 Norocei = 1 Leu
De acum veți cumpăra cu reducere!
Întrebările utilizatorilor despre acest produs
S-ar putea să vă intereseze
Set de 6 căni din ceramică Banquet PALAS , 400 ml,crem,
Cană din ceramică BanquetHEART 310 ml,6 buc, bej
Set căni ceramice Mäser Bel Tempo 380 ml, 6 buc., albastru
Set de căni Banquet Shape 400 ml, 6 buc.
Ceașcă cu farfurioară Orion HEART 0,09 l, 6 buc.
Cană din ceramică Dots 75 ml, somon
Set de 6 căni din ceramică Fulgi, 90 ml
Cană de Crăciun Spiriduși, ceramică, 500 ml, gri
Set de 6 căni ceramice Inimioară II, 90 ml, roșu
Cană din ceramică Flower, 370 ml
Set căni Orion INIMĂ, 230 ml, 4 buc.
Recent revizuite
Coș depozitare Teleriann, 22 x 14 x 22 cm
Livrare la domiciliu
Ridicare personală