Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: marți 09. 06. 2026
Set de lenjerie de pat din bumbac Kvalitex 5D„Floare de cireș”, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Set de lenjerie de pat din bumbac Kvalitex 5D„Floare de cireș”, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Codul de catalog:
245381Descriere
- bumbac 100% fin și respirabil
- imprimare digitală 5D modernă, cu efect realist
- motiv romantic cu flori de cireș
- închidere practică cu fermoar
- produs fabricat în Republica Cehă
- ambalaj ecologic într-o pungă din pânză
- potrivit pentru utilizare pe tot parcursul anului
- 1× husă pentru plapumă 140 × 200 cm
- 1× față de pernă 70 × 90 cm
- 1× sac de protecție din țesătură
Parametri
| Marca: |
Kvalitex
|
| Călcare: | recomandăm călcarea la temperatură medie |
| Culoare: | bej |
| Densitatea fibrelor: | TC144 |
| Dimensiuni cuvertură: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Greutate: | 135 g/m2 |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac |
| Mărime: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată: | 60 °C |
| Tip pat: | pat single |
| Uscător de rufe: | Da |