Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Lenjerie bumbac FC Barcelona Messi 2016, 140 x 200 cm, 70 x 80 cm
Codul de catalog:
205989Descriere
Lenjerie de fotbal FC Barcelona Messi 2016 cu pozele fotbalistului Messi localizate în centrul lenjeriei. Lenjeria este imprimată pe ambele feţe. O parte conţine dungi albastre şi roşii cu inscripţii FCB. Lenjeria de club FC Barcelona este fabricată din 100% bumbac şi închiderea este cu fermoar.
Setul conţine:
•1x husă pentru pernă 70 x 80 cm
•1x husă pentru pilotă 140 x 200 cm
Parametri
| Marca: |
BedTex
|
| Culoare: | albastru |
| Dimensiuni cuvertură: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 80 cm |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac |
| Mărime: | 140 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat single |