Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Lenjerie pat din bumbac Matějovský Deluxe Cârtițel iarna, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Lenjerie pat din bumbac Matějovský Deluxe Cârtițel iarna, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Codul de catalog:
240199Descriere
Lenjerie de pat veselă cu motivul popular al lui Cârtițel și al prietenilor săi vor înveseli ochii copiilor și camera. Fața de pernă și cearșaful de plapumă sunt identice pe ambele părți.
Părinții vor aprecia materialul de înaltă calitate din bumbac 100% natural, culorile ecologice și închiderea confortabilă cu fermoar.
Setul include:
1x față de pernă 70 x 90 cm
1x cearșaf de plapumă 140 x 200 cm
.
Parametri
| Marca: |
Matějovský
|
| Culoare: | multicoloră |
| Dimensiuni cuvertură: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac |
| Mărime: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Motiv din poveste: | Cârtița |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat single |