Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Panou japonez Zi și noapte, gri, 50 x 240 cm
Codul de catalog:
229164Descriere
Parametri
| Călcare: | călcare simplă |
| Culoare: | gri |
| Înălţime: | 240 cm |
| Lăţime: | 50 cm |
| Material: | 100% poliester |
| Mărime: | 50 x 240 cm |
| Număr de piese într-un set: | 1 buc. |
| Spălare recomandată: | 40 °C |