Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Lenjerie de pat creponată Stanex Mia tea , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Codul de catalog:
241716Descriere
Motivul floral delicat și pur va fi un decor al oricărui dormitor romantic. Modelul simplu de trandafiri de ceai pe un fond alb va ieși în evidență în orice dormitor. Se spală pe dos, fără înălbitor sau detergenți chimici.
Setul include:
1x față de pernă 70 x 90 cm
1x cearșaf de plapumă 140 x 200 cm
Parametri
| Marca: |
Stanex
|
| Călcare: | finisare de neșifonare |
| Culoare: | multicoloră |
| Dimensiuni cuvertură: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Greutate: | 135 g/m2 |
| Închidere: | nasturi |
| Material: | 100% bumbac creponat |
| Mărime: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat single |