Descriere
Statul în baie nu servește neapărat doar pentru o curățare rapidă a corpului, trebuie doar să folosiți ingredientele potrivite. Sarea de baie Kneipp® Lieblings Mench cu sare de mare adâncă, ulei de îngrijire și extract de hibiscus și smochine transformă apa limpede într-o baie de un violet orbitor și învăluie baia într-un parfum floral-fructat. Este ușor să te trezești că nu mai vrei deloc să ieși din baie. Formula delicată protejează microbiomul natural al pielii și previne iritarea pielii.
Instrucțiuni de utilizare:
Turnați conținutul pungii în apă la o temperatură de 36 până la 38 °C. Lăsați cristalele să se dizolve complet. Timpul recomandat pentru baie este de 15 până la 20 de minute.
Notificare importantă:
Produs cosmetic. Numai pentru uz extern. A nu se lăsa la îndemâna copiilor. Evitați contactul direct al cristalelor cu suprafețele susceptibile de zgâriere.
Ingrediente: Parfum de parfum (Sodium), Parfum de parfum (Parfum de parfum):
Clorură de sodiu, Parfum (parfum), Hibiscus Sabdariffa Flower Ingrediente: Extract, Ficus Carica (smochin) Extract de fructe, Myrocarpus Fastigiatus Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Citronellol, Polisorbat 20, Glicerină, Aqua (apă), Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocoferol, CI 16185, CI 73015