Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Lenjerie din bumbac pentru copii Wonder Woman, 140 x 200 cm, 70 x 80 cm
Codul de catalog:
205607Descriere
Personajul povestirilor de benzi desenate Wonder Woman, semizeiţă și luptătoare din țara Amazoanelor poate fi acum în patul dvs în fiecare seară. Mai mult decât atât, va deveni cu siguranță decoraţiune fabuloasă a camerei de dormit. Imprimeul este acelaşi pe ambele părți. Lenjeria este fabricată din bumbac de calitate, care este plăcut şi prietenos pentru piele iar imprimeul îşi păstrează culorile frumoase pe o perioadă îndelungată.
Parametri
| Culoare: | roz |
| Dimensiuni cuvertură: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 80 cm |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac |
| Mărime: | 140 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat single |