Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
La dumneavoastră: joi 28. 05. 2026
Kvalitex Set de lenjerie de pat din satin,vișiniu/negru, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Kvalitex Set de lenjerie de pat din satin,vișiniu/negru, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Codul de catalog:
245391Descriere
- satin fin și elegant din bumbac 100%
- model reversibil, cu două fețe colorate
- parte a colecției exclusive Luxury
- închidere practică cu fermoar
- ușor de călcat
- produs fabricat în Republica Cehă
- potrivit pentru utilizare pe tot parcursul anului
- 1× husă pentru plapumă 140 × 200 cm
- 1× față de pernă 70 × 90 cm
Parametri
| Marca: |
Kvalitex
|
| Călcare: | recomandăm călcarea la temperatură medie |
| Culoare: | vișiniu |
| Densitatea fibrelor: | TC210 |
| Dimensiuni cuvertură: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Greutate: | 145 g/m2 |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac satinat |
| Mărime: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată: | 60 °C |
| Tip pat: | pat single |
| Uscător de rufe: | Da |