Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Lenjerie pat 2 pers. turcoaz, creponată, 240 x 220 cm, 2 buc. 70 x 90 cm
Codul de catalog:
203613Descriere
Lenjeria de pat din crep monocromă, de culoare turcoaz. Dacă v-aţi plictisit deja de aşternuturile cu diferite modele, atunci acestea sunt tocmai cele de care aveţi nevoie. Veţi aprecia cu sigurnaţă şi materialul practic. Aceste aşternuturi sunt confecţionate din crep, care este cel mai cerut material de către clienţi, deoarece este uşor de întreţinut şi nu se calcă. Materialul este plăcut la atingere şi vă asigură un somn perfect confortabil.
Parametri
| Marca: |
Bellatex
|
| Călcare: | nu este recomandat să fie călcat |
| Culoare: | albastru |
| Dimensiuni cuvertură: | 240 x 220 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac creponat |
| Mărime: | 240 x 220 cm, 2 buc. 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat dublu prelungit |