Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Lenjerie de pat pentru copii Minnie cool, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Codul de catalog:
203043Descriere
Chiar și copiii doresc un somn confortabil plin de aventuri mari. Cei mici sunt fascinati de culorile puternice şi de personaje de desene animate, care îl vor însoți pe copilul vostru in lumea somnicului. Lenjerie de pat este din un material fin, calitativ și confortabil cu motivul Minnie Mouse, favorizat de fiecare fată. Aceasta lenjerie de pat este un complement perfect pentru camera fetei. Recomandăm a spăla pe dos cu detergent pentru rufe delicate și colorate.
Parametri
| Marca: |
Jerry Fabrics
|
| Culoare: | roz |
| Dimensiuni cuvertură: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac |
| Mărime: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Motiv din poveste: | Minnie Mouse |
| Tip pat: | pat single |