Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,99 lei
Lenjerie din satin Lucie Retro mov, 240 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm
Codul de catalog:
204727Descriere
O textură originală şi mereu la modă pentru un dormitor atipic. Lenjeria din satin este din ce în ce mai căutată pentru proprietăţile sale excepţionale şi calitatea. Recomandăm spălarea pe dos cu detergente speciale pentru rufe colorate şi delicate.
Parametri
| Marca: |
Bellatex
|
| Culoare: | mov |
| Dimensiuni cuvertură: | 240 x 220 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Închidere: | fermoal |
| Material: | 100% bumbac satinat |
| Mărime: | 240 x 220 cm, 2 buc. 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat dublu prelungit |