Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Perniţă Mickey Mouse Expressions, 40 x 40 cm
Codul de catalog:
205432Descriere
La cele mai mari bucurii deseori contribuie lucruri mici, de aceea provocaţi şi dvs zâmbetele copiilor dvs prin achiziţionarea perniţei mici şu personajele lor preferate. Perniţa poate deveni atât un cadou perfect cât şi o decoraţiune deosebită în camera lor. În plus, o pot purta oriunde ca un partener în timpul călătoriilor.
PerniţaMickey Mouse Expressionseste confecţionată dintr-un material plăcut şi se remarcă printr-un mod de prelucrare perfect şi sigur va asigura o relaxare odihnitoare. Perniţa cu Mickey Mouse este diferită pe fiecare parte. Pe o parte este roşie cu capul şoricelului şi cu steluţe (precum puteţi vedea şi în imagine), pe partea cealaltă este albastră cu şoricelul vesel într-un cerc galben. Fabricată în Franţa. Bineînţeles, conţine certificatul inofensivităţiipentru sănătate Öko-tex Standard 100.
Parametri
| Marca: |
CTI
|
| Culoare: | multicoloră |
| Dimensiuni: | 40 x 40 cm |
| Dimensiuni pernă: | 40 x 40 cm |
| Închidere: | nu |
| Material ţesătură de pe suprafaţă: | 100% poliester |
| Material umplere: | fibre sintetice |
| Motiv din poveste: | Mickey Mouse |
| Spălare recomandată: | 40 °C |