Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Cuvertură de pat 4Home Doubleface vișiniu/bej, 220 x 240 cm, 2x 40 x 40 cm
Cuvertură de pat 4Home Doubleface vișiniu/bej, 220 x 240 cm, 2x 40 x 40 cm
Codul de catalog:
243839Descriere
Atractiva cuvertură de pat reversibilă în două culori este un accesoriu elegant și practic pentru orice dormitor. Datorită combinației unice de culori, în nuanțe elegante de bej și visiniu, veți avea de fapt două cuverturi într-una singură – trebuie doar să alegeți culoarea care vi se potrivește.
Pătură va proteja lenjeria de pat împotriva decolorării și a prafului omniprezent și, în plus, patul dvs. va fi întotdeauna făcut rapid. Materialul moale, cu un model plastic original, se mulează perfect pe forma mobilierului. Pătura poate fi folosită și ca o pătură mare, în care se poate cuibări întreaga familie.
Pachetul include două fețe de pernă cu același model GRATUIT.
Setul conține:
1x cuvertură pentru pat 220 x 240 cm
2x față de pernă 40 x 40 cm
Parametri
| Marca: |
4Home
|
| Călcare: | nu este recomandat să fie călcat |
| Culoare: | vișiniu |
| Dimensiuni: | 220 x 240 cm + 2 ks 40 x 40 cm |
| Dimensiuni pernă: | 40 x 40 cm |
| Material: | 100% poliester |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat dublu prelungit |
| Uscător de rufe: | Nu |