Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,99 lei
Cuvertură de pat Eiffel, 240 x 260 cm
Codul de catalog:
201691Descriere
Este nevoie doar de puţin pentru ca dormitorul dvs. să fie mai aparte. Cuverturile Eiffel, în combinaţie alb-negru, sunt foarte elegante şi practice în acelaşi timp, protejându-vă lenjeria de pat. Cuvertura de pat este un accesoriu ideal atât pentru dormitoarele moderne, cât şi pentru cele clasice.
Poate fi folosită pe ambele părţi, adică în sus cu cea deschisă sau închisă la culoare. Bucuraţi-vă de un confort maxim în casa dvs. cu aceste cuverturi de calitate. Uşor de întreţinut.
Parametri
| Culoare: | alb + negru |
| Dimensiuni: | 240 x 260 cm |
| Lăţime: | 240 cm |
| Lungime: | 260 cm |
| Material: | 40 % bumbac, 40 % polipropilenă, 20 % poliester |
| Mărime: | 240 x 260 cm |
| Spălare recomandată: | 30 °C |
| Tip pat: | pat dublu prelungit |