Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,99 lei
La dumneavoastră: miercuri 03. 06. 2026
Keter cutie frigorifică Ice Cube 40 l, maro
Keter cutie frigorifică Ice Cube 40 l, maro
Codul de catalog:
713686Descriere
- utilizare multifuncțională ca scaun, masă și taburet
- spațiu de depozitare practic
- aspect elegant de ratan
- rezistență la radiații UV și intemperii
- întreținere ușoară
- formă compactă și universală
- 1x cutie de depozitare ICE CUBE
- tip: scaun / măsuță / cutie de depozitare
- formă: pătrat
- material: plastic
- finisaj: imitație de ratan
- utilizare: exterior
- rezistență: radiații UV și intemperii
Parametri
| Marca: |
Keter
|
| Culoare: | maro |
| Greutate: | 4 kg |
| Înălţime: | 41 cm |
| Lăţime: | 42 cm |
| Lungime: | 42 cm |
| Material: | Plastic |
| Sarcina: | 110 kg |
| Volum: | 40 l |