Transport colete voluminoase
- Acest produs este prea voluminos sau greu pentru serviciile de transport standard. Prin urmare, în coșul de cumpărărturi vă vom oferi un serviciu special, care vă va livra coletul în siguranță la adresa aleasă de dvs.
- Transportatorul vă va notifica cu privire la livrarea comenzii dvs. în același mod standard cu care sunteți obișnuiți în cazul expedierilor normale.
Preț transport începând de la 23,49 lei
Lenjerie pat 1 pers. Bonita Monaco, creponată , 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Codul de catalog:
208783Descriere
Lenjerie de pat în combinație de lux în culori de roz și maro, de care vă veți îndrăgosti la prima vedere. Oricine poate avea parte de un somn plăcut și confortabil în această lenjerie. Avantajul este materialul creponat, care permite o întreținere ușoară. Materialul este solid și rezistent. Lenjeria de pat are același imprimeu pe ambele părți. Nu necesită călcarea.
Setul conține:
- 1x față de pernă 70 x 90 cm
- 1x cearșaf pilotă 140 x 200 cm
Parametri
| Călcare: | finisare de neșifonare |
| Culoare: | roz |
| Dimensiuni cuvertură: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă: | 70 x 90 cm |
| Închidere: | nasturi |
| Material: | 80 % bumbac, 20 % poliester |
| Mărime: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată: | 40 °C |
| Tip pat: | pat single |